Platforma integracyjna

Platforma do integracji

Zobacz jak frends mogą pomóc twojej firmie osiągnąć przewagę nad konkurencją.

 

niezobowiązująca prezentacja?

 

Umów spotkanie

frends to platforma przeznaczona zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i programistów, która zarządza wewnętrznymi i zewnętrznymi integracjami systemów rozproszonych.Poprawia również komunikację między biznesem a zespołami programistycznymi.

 

frends to wiodące rozwiązanie .NET, które pomaga przedsiębiorstwom wejść w erę transformacji cyfrowej. Z nami możesz tworzyć, zarządzać i zabezpieczać wszystkie integracje API w ramach jednej prostej platformy. Szybkie, proste i intuicyjne. Operujemy na modelu subskrypcji.

 

Nasi klienci to zarówno małe firmy, jak i duże korporacje, które ufają firmie frends i stale używają naszego oprogramowania do ulepszania swojej działalności. frends działa głównie w modelu subskrypcyjnym, więc ceny można dostosować do wielkości firmy.

 

Nasz zespół buduje w frends!

I Ponadto HiQ Poland może wesprzeć Twój biznes za pomocą frends (i innych narzędzi), aby zwiększyć skalę i zapewnić najlepszą orkiestrację. Dostarczamy rozwiązania integracyjne z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością, uwzględniając potrzeby Twojego biznesu. Nasze obszary specjalizacji obejmują integrację systemów IT, zarządzanie API, automatyzację procesów biznesowych i architekturę usług. Jeśli masz trudny przypadek – na pewno możemy pomóc. Mamy doświadczenie w pracy z niestandardowymi aplikacjami, rozwiązaniami chmurowymi i lokalnymi, systemami mailingowymi, aplikacjami mobilnymi, urządzeniami zewnętrznymi, wsparciem i monitorowaniem, robotyzacją i niezliczoną ilością technologii.