Platforma integracyjna

Platforma do integracjiZobacz jak frends mogą pomóc twojej firmie osiągnąć przewagę nad konkurencją.

 

niezobowiązująca prezentacja?

 

Umów spotkaniefrends to platforma przeznaczona zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i programistów, która zarządza wewnętrznymi i zewnętrznymi integracjami systemów rozproszonych. Usprawnia komunikację między biznesem a zespołami programistycznymi, oraz redukuje koszta developmentu i utrzymania infrastruktury IT.

 

frends to wiodące rozwiązanie .NET, które pomaga przedsiębiorstwom wejść w erę transformacji cyfrowej. Z nami możesz tworzyć, zarządzać i zabezpieczać wszystkie integracje API w ramach jednej prostej platformy. Szybkie, proste i intuicyjne. Operujemy na subskrypcji.

 

Nasi klienci to zarówno małe firmy, jak i duże korporacje, które używają frends do optymalizacji swoich procesów bizdevops. frends jest gotowym produktem a subskrypcję można dostosować do wielkości firmy. Od małego przedsiębiorstwa po duże korporacje – zaufały nam już tysiące klientów.

 

Nasz zespół buduje w frends!

I Ponadto HiQ Poland może wesprzeć Twój biznes za pomocą frends (i innych narzędzi). Automatyzujemy procesy biznesowe i tworzymy dedykowane rozwiązania dla firm. Nasze rozwiązania integracyjne przygotowujemy z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością, uwzględniając potrzeby biznesowe. Nasze obszary specjalizacji obejmują integrację systemów IT, zarządzanie API, automatyzację procesów biznesowych, architekturę usług i aplikacje biznesowe. Poradzimy sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Mamy doświadczenie w pracy z niestandardowymi aplikacjami, rozwiązaniami chmurowymi i lokalnymi, systemami mailingowymi, aplikacjami mobilnymi, urządzeniami zewnętrznymi, wsparciem i monitorowaniem, robotyzacją.