O nas

HiQ oznacza High Quality

while (inHiQ) { project.Quality.Set("High") }

HiQ to wiodąca Nordycka firma zajmująca się IT. Pomagamy zmieniać świat na lepsze używając technologii, projektowania oraz rozwiązań komunikacyjnych aby usprawnić i ułatwić ludzkie życie. Wspieramy twórcze szaleństwo i budujemy rozwiązania informatyczne. Założone w 1995, HiQ obecnie posiada ponad 1600 specjalistów w pięciu krajach oraz znajduje się na liście Nasdaq Stockholm MidCap.

Tworzymy zwycięskieREZULTATY

Bierzemy indywidualnąODPOWIEDZIALNOŚĆza zespół

Wierzymy wPROSTOTĘ

PrzynosimyRADOŚĆ

Jesteśmy ukierunkowaną na efekty firmą, która prowadzi interesy opierając się na naszych najważniejszych wartościach: Rezultatach, Odpowiedzialności, Prostocie i Radości. Jedną z największych zalet pracowania w HiQ są ludzie. Posiadamy świetną kulturę firmy, zapał oraz płaską strukturę organizacyjną, która przede wszystkim ufa swoim pracownikom.

Działania HiQ oparte są na idei, że zawsze jesteśmy silniejsi razem. Odcinamy się od biurokracji i posiadamy płaską strukturę organizacyjną. Unikamy modeli zarządzania, które przeszkadzają ludziom w rozwijaniu się i stawianiu sobie wyzwań. To ty jesteś właścicielem swoich zadań i odpowiadasz za to, żeby zostały one ukończone.

HiQ Polska powstało w 2017 w Gdyni i od tego czasu stabilnie rośnie. Nasi deweloperzy są ekspertami w swoich dziedzinach, uzupełnieni o mniej doświadczonych programistów chętnych do nauki, rozwoju i stawiania kolejnych kroków w swojej karierze zawodowej. Ściśle pracując z naszymi klientami i współpracownikami w krajach skandynawskich, tworzymy silne, międzynarodowe zespoły DevOps.